Rekordní Knihy

Rekordní Knihy

Aktualizováno: 03.11.2013

Verze - 1.3.27

Popis

Nový způsob, jak sledovat knih bez nutnosti tužku a papír. Tato aplikace optimalizuje seznamy nahrávání knih tím, že pole potřebné pro rychlé sledování knih. Seznam knih jsou Sortable podle ID, názvu, a autor se jedním stisknutím na kartě nabídky. Seznam knih je také filtrován oblíbených, čtení, a knihovna z kartě Oblíbené položky. Kromě třídění, vyhledávání knihou z hlavní záložce seznamu knih, a to zadáním části názvu, autora, kategorie, či připomínky. Jeden konzistentní forma je používána ze všech nabídek, aby se zadávání a prohlížení knih snadné.

Zálohování
- Zálohování databáze Dropbox

Přizpůsobení
- Vlastní barvu pozadí
- Vlastní Seznam jmen
- Vlastní názvy polí
- Zapnout nebo vypnout možnost používat ISBN vyhledávání a Barcode Scanner

Posunem Sdílet
- Posunout vpravo a stiskněte tlačítko na Twitter, e-mail, ikona textu z některého z knihy seznamů, záliby, název nebo autora kartě sdílet informace o knize přímo ze seznamu.
- Rychle odstranit záznam stisknutím tlačítka na X.

Více Rezervace Seznamy
- Schopnost řídit šest knih seznamy přímo z jedné unikátní vstupní obrazovce. Rychle přesunout knihu výběrem další seznam a stiskněte tlačítko Uložit. Dobrým příkladem pro to je správu seznamu knih a rezervujte si své dětské seznam v jedné aplikaci. Zobrazit všechny knihy na hlavní záložce nebo každého seznamu na autora a název kartách. Více způsobů, jak se snadno a tvé knihy seznamy bez zbytečných obrazovek.

E-mail
- Možnost zaslat individuální účetní záznam z menu akcí v rámci vstupu nebo přejetím ze seznamu.
- Možnost na správu kartě odeslat oblíbené, číst, hlavní, seznam 2-6, nebo kompletní seznam knih.
- Název, autor, a připomínkách v těle e-mailu pro jednotlivé knihy zápisu.
- E-mail je odeslán se dvěma přílohami, jeden s využitím mezinárodního CSV formátu s příponou unikátního žádosti o uživatele aplikace pro import. Druhá příloha je odeslána ve formátu CSV pro uživatele, kteří otevírají seznam na počítači nebo jiném zařízení.

Cvrlikání
- Knihy Tweet out - Sdílení informací o dobrou knihu s ostatními

SMS (textové zprávy)
- Odeslání textové zprávy o knihy na vašem seznamu

Integrace s kalendářem
- Nechte aplikaci postarat o zřízení připomenutí události v kalendáři pro knižní vydání, autogramiády, nebo jiným dnem.
- S jedním stisknutím vyberte datum, můžete snadno přidat kalendář Připomenutí

Barcode Scan nebo ISBN hledat
- Pomocí čárového kódu vyhledat knihu, tak dlouho, jak jste připojeni k Internetu Aplikace bude rychle najít všechny informace o knize a vyplnit ji dovnitř Nemáte čárového kódu a vím, ISBN číslo, zadejte číslo a stiskněte tlačítko Hledat pro vyplnění zbytku informací o knize.

Lokalizace
- Arabic, britská angličtina, Katalánština, čínština (zjednodušená), čínština (tradiční), chorvatština, čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hebrejština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, Malajština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, slovenština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština a vietnamština

Automaticky Rekordní Knihy App z iTunes!

Timeline - Rekordní Knihy App Nové funkce!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!