ספרי שיא

 

RecordBooks

עודכן: 2013/03/11

גרסה - 1.3.27

תיאור

דרך חדשה כדי לעקוב אחר ספרים ללא צורך בנייר ועיפרון. יישום זה מייעל רשימות ספרי הקלטה על ידי מתן השדות הדרושים כדי לעקוב אחר ספרים במהירות. רשימת הספרים הן sortable לפי תעודת זהות, כותרת, ומחבר עם עיתונאים אחת מתפריט הכרטיסייה. רשימת הספרים גם מסוננת לפי מועדפים, קריאה והספרייה מהכרטיסייה המועדפת. מעבר למיון, חיפוש אחר ספר מספר כרטיסיית הרשימה הראשית על ידי הזנת חלק מהכותרת, המחבר, הקטגוריה, או ההערות. צורה עקבית אחד משמשת מכל התפריטים כדי להפוך את הכניסה וצפייה בספרים קלים.

גיבוי
- מסד נתוני גיבוי של Dropbox

התאמה אישית
- התאמה אישית של צבע רקע
- התאמה אישית של רשימת שמות
- התאמה אישית של שמות שדות
- הפעלה או כיבוי של האפשרות להשתמש בחיפוש ISBN וסורק ברקוד

חלק כדי שתף
- זכות לסחוב ולחץ על טוויטר, דואר אלקטרוני, סמל טקסט מכל אחת מרשימות הספרים, מועדפי הכותרת או כרטיסיית מחברים לחלוק מידע הספר ישירות מהרשימה.
- מהירות מחיקת ערך על ידי לחיצה על X.

רשימות ספרים מרובות
- היכולת לנהל שש רשימות ספרים ישירות ממסך כניסה אחת ייחודי. מהר להעביר ספר על ידי בחירת רשימה נוספת וחיסכון בעיתונות. דוגמה טובה לכך היא ניהול רשימת הספר של ילדיך ורשימת הספרים שלך ביישום אחד. ראה את כל הספרים בכרטיסייה העיקרית או בכל רשימה על הסופר וכרטיסיות כותרת. דרכים מרובות בקלות לראות את רשימות הספרים שלך בלי מסכים מיותר.

דוא"ל
- אפשרות לשליחת כניסת ספר נפרד מתפריט פעולות בכניסה או על ידי swiping מהרשימה.
- אופציה על כרטיסייה מנהלית לשלוח מועדפים, לקרוא, ראשי, רשימה 2-6, או את רשימת הספר השלמה.
- כותרת, מחבר והערות כלולות בגוף בדואר אלקטרוני לרשימת ספרים מסוימים.
- מייל נשלח עם שני קבצים מצורפים, אחד באמצעות תבנית קובץ CSV הבינלאומי עם סיומת ייחודית ליישום עבור משתמשים של האפליקציה ליבוא. קובץ מצורף 2 נשלח בפורמט CSV למשתמשים שפותחים את הרשימה על מחשב או התקן אחר.

לצפצף
- ספרים מתוך Tweet - שתף מידע על ספר טוב עם אחרים

SMS (הודעות טקסט)
- שלח הודעת טקסט על ספר ברשימה שלך

אינטגרציה עם לוח שנה
- תנו ליישום לטפל בקביעת תזכורות אירועי לוח שנה למהדורות ספר וחתימה, או בכל תאריך אחר.
- עם עיתונאים אחת לבחירת התאריך, אתה יכול בקלות להוסיף תזכורת לוח שנה

ברקוד סריקה או ISBN חיפוש
- השתמש בסריקת הברקוד לחפש ספר, כל עוד אתה מחובר לאינטרנט היישום תוכל למצוא במהירות את כל הפרטים על הספר ולמלא אותו פנימה אין לך ברקוד ויודע את מספר ISBN, זן מספר ולחץ על כפתור החיפוש כדי למלא את שאר הפרטים על הספר.

השתכנות
- ערבית, אנגלית בריטית, קטלאנית, סיני (מופשט), סיני (מסורתי), קרואטי, צ'כי, דני, הולנדי, אנגלית, פינית, צרפתית, גרמנית, יוונית, עברית, הונגרי, אינדונזי, איטלקיה, יפני, קוריאני, מלזי, נורבגי, פולני, פורטוגזי, רומנית, רוסית, סלובקי, ספרדית, שבדי, תאילנדי, תורכי, אוקראיני, ויאטנמית

ספרי שיא הורדה מ-iTunes App!

ציר זמן - חדש בספרי שיא App!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!