Ksiąg

Ksiąg

Aktualizacja: 11.03.2013

Wersja - 1.3.27

Opis

Nowy sposób śledzenia książek bez potrzeby ołówka i papieru. Wniosek ten optymalizuje życzeń książki nagrywania poprzez pola potrzebne do szybkiego śledzenia książek. Lista książek są sortable przez ID, tytuł i autora z jednym naciśnięciem z menu karty. Lista książek jest również filtrowane przez ulubionych, Odczyt i biblioteka z zakładki Ulubione. Beyond sortowania, wyszukiwania książki z głównej karcie listę książek, wpisując część tytułu, autora, kategorii lub komentarze. Jedna spójna forma jest używana z wszystkich menu do wprowadzania i przeglądania książek łatwo.

Tworzenie kopii zapasowych
- Baza danych Backup na Dropbox

Customization
- Dostosuj kolor tła
- Dostosuj Lista nazw
- Dostosuj nazwy pól
- Włącz lub wyłącz opcję używania Szukaj ISBN i skaner kodów kreskowych

Swipe Udostępnianie
- Prawo Swipe i naciśnij na Twitterze, e-mail ikony tekstowej od żadnej z list, ulubionych książek, tytuł lub tab autorów udostępnić informacje książki bezpośrednio z listy.
- Szybko usunąć wpis naciskając na X.

Wiele list Rezerwuj
- Umiejętność zarządzania sześć książek życzeń bezpośrednio z jednego unikalnego ekranie wprowadzania. Szybko przenieść książkę, wybierając inną listę i naciśnij Zapisz. Dobrym przykładem na to jest zarządzanie listę książek oraz listę Twoich dzieci książki w jednej aplikacji. Zobacz wszystkie książki, w zakładce głównej lub przez każdego z listy po autorze i karty tytułowej. Wiele sposobów na łatwe wyświetlanie list książek bez niepotrzebnych ekranów.

Email
- Możliwość wysyłania indywidualnego wpisu książki z menu akcji w ramach wpisu lub przesuwając z listy.
- Opcja na administrację karcie wysłać faworytów, przeczytaj, Main, list 2-6, albo pełna lista książek.
- Tytuł, autor, i komentarze zawarte w treści wiadomości e-mail dla indywidualnego aukcji książki.
- E-mail wysyłany jest z dwoma załącznikami, jeden przy użyciu międzynarodowego pliku formatu CSV z rozszerzeniem unikalnym do aplikacji dla użytkowników aplikacji do importu. Sekund załącznik jest wysyłany w formacie CSV, dla użytkowników, którzy otwierają listę na komputerze lub innym urządzeniu.

Świergot
- Książki uwagę charakterystyczne - Share informacje o dobrej książce z innymi

SMS (wiadomość tekstowa)
- Wyślij SMS o książce na liście

Integracja Z kalendarza
- Pozwól aplikacji dbać o tworzenie przypomnień kalendarza dla wydań książek, podpisywanie lub dowolny dzień inny.
- Z jednym naciśnięciem, aby wybrać datę, można łatwo dodać przypomnienie kalendarza

Skanowanie kodów kreskowych lub ISBN Szukaj
- Za pomocą skanowania kodów kreskowych, aby wyszukać książkę, tak długo, jak jesteś podłączony do Internetu, aplikacja szybko znaleźć wszystkie informacje na temat książki i wypełnić go w. Nie masz kodu kreskowego i znać numer ISBN, wprowadź numer i naciśnij przycisk wyszukiwania, aby wypełnić resztę informacji o książce.

Localization
- Arabski, brytyjski angielski, kataloński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, słowacki, hiszpański, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński i wietnamski

Ksiąg Pobierz z iTunes App!

Timeline - Ksiąg mobilna Nowe funkcje!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!