Rekordný Knihy

Rekordný Knihy

Aktualizované: 03.11.2013

Verzia - 1.3.27

Popis

Nový spôsob, ako sledovať kníh bez nutnosti ceruzku a papier. Táto aplikácia optimalizuje zoznamy nahrávanie kníh tým, že pole potrebné pre rýchle sledovanie kníh. Zoznam kníh sú Sortable podľa ID, názvu, a autor sa jedným stlačením na karte ponuky. Zoznam kníh je tiež filtrovaný obľúbených, čítanie, a knižnica z karte Obľúbené položky. Okrem triedenie, vyhľadávanie knihou z hlavnej záložke zoznamu kníh, a to zadaním časti názvu, autora, kategória, či pripomienky. Jeden konzistentné forma je používaná zo všetkých ponúk, aby sa zadávanie a prezeranie kníh jednoduché.

Zálohovanie
- Zálohovanie databázy Dropbox

Prispôsobenie
- Vlastné farbu pozadia
- Vlastné Zoznam mien
- Vlastné názvy polí
- Zapnúť alebo vypnúť možnosť používať ISBN vyhľadávania a Barcode Scanner

Posunom Zdieľať
- Posunúť vpravo a stlačte tlačidlo na Twitter, e-mail, ikona textu z niektorého z knihy zoznamov, záľuby, názov alebo autora karte zdieľať informácie o knihe priamo zo zoznamu.
- Rýchlo odstrániť záznam stlačením tlačidla na X.

Viac Rezervácia Zoznamy
- Schopnosť riadiť šesť kníh zoznamy priamo z jednej unikátnej vstupnej obrazovke. Rýchlo presunúť knihu výberom ďalší zoznam a stlačte tlačidlo Uložiť. Dobrým príkladom pre to je spravovanie zoznamu kníh a zarezervujte si svoje detské zoznam v jednej aplikácii. Zobraziť všetky knihy na hlavnej záložke alebo každého zoznamu na autora a názov kartách. Viac spôsobov, ako sa ľahko a tvoje knihy zoznamy bez zbytočných obrazoviek.

E-mail
- Možnosť zaslať individuálnej účtovnej záznam z menu akcií v rámci vstupu alebo prejdením zo zoznamu.
- Možnosť na správu karte odoslať obľúbené, čítať, hlavné, zoznam 2-6, alebo kompletný zoznam kníh.
- Názov, autor, a pripomienkach v tele e-mailu pre jednotlivé knihy zápisu.
- E-mail je odoslaný s dvomi prílohami, jeden s využitím medzinárodného CSV formáte s príponou unikátneho žiadosti o užívateľa aplikácie pre import. Druhá príloha je odoslaná vo formáte CSV pre užívateľov, ktorí otvárajú zoznam na počítači alebo inom zariadení.

Cvrlikání
- Knihy Tweet out - Zdieľanie informácií o dobrú knihu s ostatnými

SMS (textové správy)
- Odoslanie textovej správy o knihy na vašom zozname

Integrácia s kalendárom
- Nechajte aplikáciu postarať o zriadení pripomenutie udalosti v kalendári pre knižné vydanie, autogramiády, alebo iným dňom.
- S jedným stlačením vyberte dátum, môžete ľahko pridať kalendár Pripomenutie

Barcode Scan alebo ISBN hľadať
- Pomocou čiarového kódu vyhľadať knihu, tak dlho, ako ste pripojení na Internet Aplikácia bude rýchlo nájsť všetky informácie o knihe a vyplniť ju dovnútra Nemáte čiarového kódu a viem, ISBN číslo, zadajte číslo a stlačte tlačidlo Hľadať pre vyplnenie zvyšku informácií o knihe.

Lokalizácia
- Arabic, britská angličtina, Katalánsky, čínština (zjednodušená), čínština (tradičná), chorvátčina, Čeština, dánčina, holandčina, angličtina, fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, hebrejčina, maďarčina, indonézština, taliančina, japončina, kórejčina, Malajčina, nórčina, poľština, portugalčina, rumunčina, ruština, slovenčina, španielčina, švédčina, thajčina, turečtina, ukrajinčina a vietnamčina

Automaticky Rekordný Knihy App z iTunes!

Timeline - Rekordný Knihy App Nové funkcie!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!