Rekor Kitaplar

RecordBooks

Güncelleme: 2013/03/11

Sürüm - 1.3.27

Tanım

Kalem ve kağıt için gerek kalmadan kitapları izlemeniz için yeni bir yol. Bu uygulama hızlı bir şekilde kitap takip etmek için gerekli alanları sağlayarak kayıt kitap listeleri optimize eder. Kitap listesi Kimliği, Başlık ve sekme menüsünden bir kez basarak Yazar olarak sıralanabilir vardır. Kitap listesi ayrıca Favoriler tarafından süzülür, okuyun ve Sık sekmesinden Kütüphanesi. Başlık, yazar, kategori veya yorumlar kısmını girerek ana kitap listesi sekmesinden bir kitap için sıralama, arama ötesinde. Bir tutarlı bir form giren ve kitap kolay görüntüleme yapmak için tüm menülerden kullanılır.

Yedekleme
- Dropbox Yedekleme veritabanı

Özelleştirme
- Arkaplan Rengi özelleştirin
- Liste İsimler özelleştirin
- Alan Adları özelleştirin
- Veya ISBN Arama ve Barkod Tarayıcı kullanımı seçeneği devre açma

Paylaş Swipe
- Doğrudan listeden kitap bilgilerini paylaşmak için Twitter, e-posta, kitap listeleri herhangi birinden metin simgesini, sık, başlık veya yazarlar sekmesinde sağa kaydırın ve tuşuna basın.
- Çabuk X'te basarak bir girişi silmek

Birden Kitap Listeleri
- Doğrudan bir tek giriş ekranından altı kitap listeleri yönetme becerisi. Hızla başka bir liste ve basın kaydetmek seçerek bir kitap taşıyın. Bunun için iyi bir örnek uygulamaların birinde kitap listenizi ve çocuk kitabı listesini yönetiyor. Ana sekmesinde veya Yazar ve Adı sekmelerinde her liste bütün kitaplarına bakın. Kolayca gereksiz ekranları olmadan kitap listeleri görmek için Çoklu yollar.

E-posta
- Entry içinde veya listeden swiping tarafından eylem menüsünden tek tek kitap kaydı göndermek için Seçenek.
-, Ana, liste 2-6 veya tam kitap listesini okuyun, sık göndermek için idari sekmesinde Seçeneği.
- Başlık, yazar, ve yorumlar tek bir defteri listesi için e-posta gövdesinde yer.
- E-posta almak için app kullanıcıları için uygulama için benzersiz bir uzantısı ile uluslararası CSV dosyası formatı kullanarak, iki ek içeren bir gönderilir. İkinci bir eki, bir bilgisayar veya başka bir aygıt üzerindeki listesini açmak kullanıcılar için CSV formatında gönderilir.

Heyecan
- Tweet üzerinden kitaplar - Başkaları ile iyi bir kitap hakkında bilgi paylaşımı

SMS (Kısa Mesaj)
- Listenizdeki bir kitap hakkında bir metin mesajı gönderin

Takvim ile Entegrasyon
- Uygulama kitap bültenleri, imza, ya da başka herhangi bir tarihi takvim etkinliği hatırlatıcıları kurma ilgileneyim.
- Tarih seçmek için tek dokunuşla, kolayca Takvim Hatırlatıcı ekleyebilirsiniz

Barkod Tarama veya ISBN Arama
- Sürece internete bağlı olarak uygulamayı hızlı bir şekilde içeri bir barkod var ve ISBN numarasını bilmiyor musunuz kitap hakkında tüm detayları bulup dolduracaktır, bir kitap aramak için barkod tarama kullanın girin numarası ve kitap hakkında bilgi kalanını doldurmak için arama tuşuna basın.

Yerelleştirme
- İtalyanca Arapça, İngiliz İngilizcesi, Katalanca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Almanca, Yunanca, Fince, Fransızca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, Japonca, Korece, Malayca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca

ITunes İndir Rekor Kitaplar Uygulaması!

Timeline - Rekor Kitaplar Uygulaması Yeni Özellikler!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!