Запис книги

 

Запис книги

Оновлено: 03/11/2013

Версія - 1.3.27

Опис

Новий спосіб відслідковувати книг без необхідності олівця й паперу. Це додаток оптимізує списки записи книг, надаючи поля, необхідні для швидкого відстеження книг. У книзі списку сортування по ID, назву, автора і одним натисненням на вкладці меню. Список книг також фільтрується Вибране, читання, бібліотека та на вкладці Вибране. Крім сортування, пошуку книги з головної вкладці список книг, ввівши частину назви, автора, категорію або коментарі. Один послідовній формі використовується з усіх меню, щоб зробити введення і перегляд книг легко.

Резервне копіювання
- Резервне копіювання бази даних в Dropbox

Налаштування
- Налаштування кольору фону
- Налаштувати список імен
- Настройка імен полів
- Ввімкнути або вимкнути опцію, щоб використовувати ISBN пошуку і Barcode Scanner

Розмах Відіслати
- Право проведіть і натисніть на Twitter, електронної пошти, текстових іконку з будь-якої книги списки, вибране, назви чи автори вкладці поділитися книгою інформацію безпосередньо зі списку.
- Швидко видалити запис, натиснувши на X.

Численні списки книг
- Можливість керувати шістьма списки книг безпосередньо від одного унікального екрану входу. Швидке переміщення книгу, вибравши іншу списку і натисніть кнопку Зберегти. Хорошим прикладом цього є управління списком книги і список ваших дітей в одному додатку. Дивитися всі книги на головній вкладці або кожен список на автора і назву вкладки. Кілька способів легко побачити ваші списки книг без зайвих екранів.

E-mail
- Можливість відправки індивідуального введення книгу з меню дій в запису або шляхом зчитування зі списку.
- Варіант про адміністративні вкладки для відправки вибраного, читати, головне, список 2-6, або повний список книг.
- Назва, автора і коментарі включені в тіло електронної пошти для окремих каталозі книги.
- E-mail надсилається з двома вкладеннями, один з використанням міжнародних CSV формат файлу з розширенням унікального для додатка для користувачів додатків для імпорту. Друге вкладення відправляється в CSV форматі для користувачів, які відкрийте список на комп'ютері або іншому пристрої.

Щебетати
- Книги Tweet від'їзду - Поділіться інформацією про гарною книгою з іншими

SMS (текстових повідомлень)
- Відправлення текстового повідомлення про книгу в списку

Інтеграція з календарем
- Нехай додатків дбати про створення нагадування календаря подій для книги-релізи, автографів, або будь-які інші дати.
- З одним натисненням для вибору дати, ви можете легко додати нагадування в Календар

Штрих код сканування або ISBN пошук
- Використання штрих-код сканування, щоб знайти книгу, поки ви підключені до Інтернету додаток буде швидко знайти всю інформацію про книгу і заповнити його дюйма не мають штрих-код і дізнатися ISBN-коду, введіть номер і натисніть кнопку пошуку, щоб заповнити решту інформацію про книгу.

Локалізація
- Арабська, британський англійський, каталонська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, індонезійська, італійська, японська, корейська, малайська, норвезька, польська, португальська, румунська, російська, словацька, іспанська, шведська, тайська, турецька, українська та в'єтнамський

Завантажити Запис книги додатки з Itunes!

Timeline - Запис книги додатка Нові можливості!

العربية British English Català 中文 (简体) 中文 (繁體) Hrvatski český Dansk Nederlands English Suomi Français Deutsch Ελληνικά עברית Magyar Indonesia Italiana 日本の 한국의 Melayu Norske Polski Português Român русский Slovenčina Español Svenska ภาษาไทย Türk Український Việt

Get it from CNET Download.com!